فردا آخرین مهلت ثبت‌نام شرکت در آزمون دکتری سال ۹۶

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری سال ۹۶ تمام دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد تا ساعت ۲۴ فردا سه‌شنبه ۳۰ آذرماه است.
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: مهلت ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری سال ۹۶ تمام دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۳۰ آذرماه است.
وی افزود: تمام داوطلبان در مهلت تعیین‌شده می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های مربوط برای ثبت‌نام اقدام کنند.
توکلی گفت: متقاضیان دانشگاه آزاد نیز باید برای انجام ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و برای ثبت‌نام اقدام کنند یعنی داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌نام در سایت سازمان سنجش اقدام نکردند اعم از اینکه در سایت دانشگاه آزاد ثبت‌نام کرده‌‌اند یا نکردند تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه فرصت دارند که فرم ثبت‌نام اینترنتی را تکمیل کنند.
شایان ذکر است، آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۶ ششم اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط