رزومه

آرمان

فرصت ثبت‌ نام در آزمون استخدام وزارت بهداشت تمدید نمیشود

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت از روز ۲۵ آبان از طریق درگاه آزمون‌های استخدامی سازمان سنجش کشور آغاز شده و تا ظهر امروز(۲۸ آبان)، ۱۴ هزار و ۱۲۵ نفر در این آزمون ثبت‌نام کرده بودند.

به گزارش ایسنا و به نقل از وبدا، علی ابرازه افزود: فرصت ثبت‌نام متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت، تا پایان روز یکم آذر است و این فرصت، تمدید نخواهد شد. بنابراین به متقاضیان توصیه می‌کنیم که ثبت‌نام خود را به روزهای آخر موکول نکنند.

وی تصریح کرد: حدود ۱۰ هزار نفر در سال‌جاری از طریق برگزاری این آزمون که مجری آن سازمان سنجش آموزش کشور است، به‌صورت پیمانی جذب دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی می‌شوند.

سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت ادامه داد: ثبت‌نام از طریق درگاه آزمون‌های استخدامی سازمان سنجش از ۲۵ آبان ۹۶ آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

ابرازه با بیان این‌که پیش‌بینی می‌شود بیش از ۱۵۰ هزار نفر در این آزمون شرکت کنند، افزود: داوطلبان برای ۴۱۰۰ شغل‌محل، رقابت خواهند کرد.

وی با اشاره به این‌که تاریخ آزمون برای کلیه رشته‌ها بجز متخصصین در روز جمعه، یکم دی ۹۶ خواهد بود، گفت: آزمون متخصصین نیز ۲۲ دی ۹۶ برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت افزود: بیش از ۸۰ درصد نیروی انسانی موردنیاز در بیمارستان‌های جدیدالاحداث و بخش‌های توسعه‌یافته و مابقی در سایر مراکز جدید و توسعه‌یافته به‌کارگیری می‌شوند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار