نیکان

فرصت پذیرش بدون آزمون کاردانی به کارشناسی تمدید شد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

مهلت ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در رشته های پذیرش براساس سوابق تحصیلی دوره های کاردانی به کارشناسی سال ۹۹ برای بار سوم تمدید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرصت مجدد (سری سوم) ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در رشته های پذیرش براساس سوابق تحصیلی «معدل کل دوره های کاردانی» دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ فراهم شد.

به دنبال اطلاعیه ۷ تیرماه ۹۹، داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در رشته‌هایی که پذیرش آنها در دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ صرفاً براساس سوابق تحصیلی «معدل کل دوره های کاردانی» صورت می‌گیرد، می‌توانند از ۱۱ شهریور در این دوره ها ثبت نام کنند.

داوطلبان  در صورتی که در زمان مقرر (مهلت اول ۱۷ تا ۲۷ اردیبهشت و مهلت دوم از ۲۵ خرداد تا ۴ تیر) موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، می‌توانند برای پذیرش در این رشته‌ها از روز سه‌شنبه ۱۱ شهریور تا روز جمعه ۱۴ شهریور ۹۹ به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در پذیرش این رشته‌ها اقدام کنند.

داوطلبان باید پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اصلاحات مربوط به آن (در اطلاعیه ۲۳ اردیبهشت و ۲۵ خردادماه ۹۹) که از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش در دسترس است، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در پذیرش این رشته‌ها اقدام کنند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار