فصل جدید روابط روسیه و ایران و مذاکره برای تحویل اس 300

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

ظریف به مسکو رفت
فصل جدید روابط روسیه و ایران و مذاکره برای تحویل اس ۳۰۰

وزیر امور خارجه ایران گفت: توافق هسته ای ایران و ۱ + ۵ که در وین حاصل شد، موجب گشایش فصل جدیدی از میان مسکو و تهران خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از ایتارتاس ، محمدجواد ظریف افزود: این توافق ها تاثیر مطلوبی بر همکاری بین دو کشور در همه زمینه ها، به ویژه بخش اقتصادی و دفاعی خواهد گذاشت.

محمدجواد ظریف صبح امروز به منظور دیدار با مقامات روسی وارد مسکو شد.

احتمال مذاکره درباره تحویل سامانه اس ۳۰۰

ایگور مورگولوف معاون وزیر امور خارجه روسیه روز دوشنبه اعلام کرد : سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه و جواد ظریف همتای ایرانی وی در جریان مذاکرات امروز خود در مسکو احتمالا درباره تحویل سامانه های دفاع موشکی اس – ۳۰۰ روسیه گفتگو می کنند.

وی در گفتگو با خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا موضوع سامانه های دفاع موشکی اس- ۳۰۰ در نشست وزیران امور خارجه روسیه و ایران مطرح خواهد شد گفت: در این نشست درباره همه موضوعات بحث و تبادل نظر خواهد شد.

روسیه و ایران ابتدا قراردادی برای تحویل سامانه های دفاع موشکی اس -۳۰۰ در سال ۲۰۰۷ امضا کردند اما اجرای این قرارداد از سوی مسکو به دنبال تحریم تسلیحاتی شورای امنیت سازمان ملل متحد علیه تهران بر سر فعالیت های هسته ای ایران متوقف شد.

مسکو آوریل گذشته مدت زمان کوتاهی پس از توافق هسته ای ایران با مذاکره کنندگان بین المللی گروه پنج به علاوه یک ، ممنوعیت تحویل سامانه های دفاع موشکی اس -۳۰۰ به ایران را لغو کرد.