رزومه

آرمان چای لاغری

قابلیت ارسال توییت تا ۲۸۰ حرف به توییتر اضافه شد

دسته ها: اخبار فناوری اخبار

قابلیت ارسال توییت تا 280 حرف به توییتر اضافه شد

سرانجام قابلیت ارسال ۲۸۰ حرف برای دسترسی عموم فعال شد و کاربران این شبکه اجتماعی می‌توانند به جای ۱۴۰ حرف، ۲۸۰ حرف در توییت های خود ارسال کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ روز گذشته در حالی که همگان از اتفاق رخ داده متعجب بودند، یکی از کاربران توییتر این شبکه اجتماعی را هک کرد و از خلا نرم افزاری به وجود آمده سوء استفاده کرد و توییتی با بیش از ۳۵ هزار حرف در صفحه شخصی خود ارسال کرد.

پس از این اتفاق همه خبرگزاری ها این اتفاق را ثبت کردند و توییتر به سرعت، کاربر متخلف را از توییتر حذف کرد و پیام او نیز از این شبکه اجتماعی پاک شد.

اما امروز توییتر اعلام کرده است که قابلیت ارسال ۲۸۰ حرف برای عموم فعال شده است و از این پس کاربران این شبکه اجتماعی می‌توانند به جای ۱۴۰ حرف، ۲۸۰ حرف در توییت های خود ارسال نمایند.

گفتنی است؛ پیش از این قابلیت ارسال ۲۸۰ حرف برای برخی از کاربران خاص وجود داشت اما از این پس این قابلیت برای عموم کاربران توییتر فعال شده است.

توییتر دلیل این اقدام خود را جذب کاربران بیشتری دانست که قصد دارند پیام های طولانی تری در صفحه شخصی خود ارسال کنند اما تاکنون قادر به انجام آن نبودند.

اخبار فناوری اخبار