قابلیت فیلتر کردن کامنت های توهین آمیز به توییتر اضافه شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

با توجه به استفاده برخی کاربران توییتر از این شبکه اجتماعی برای توهین و آزار دیگران و انتشار مطالب افراطی و ضداخلاقی، توییتر به دنبال تهیه فهرستی از کلیدواژه هاست تا چنین مطالبی به طور خودکار فیلتر شوند.

به نقل از فارس ، این سیستم فیلترینگ مبتنی بر لغات دهها زبان زنده دنیا که در این شبکه اجتماعی مورد استفاده هستند را دربرمی گیرد و از این طریق پست های زننده و اهانت بار کاربران به سرعت قابل شناسایی و پاک کردن است.

ابزار یاد شده که به کاربران عادی امکان تهیه فهرستی از لغات و اصطلاحات زننده در هر زبان را می دهد راه بهتری برای مقابله با افراد مزاحم و بی ادب در فضای مجازی است.

آن دسته از کاربران که تصور می کنند با وارد نکردن اطلاعات شخصی در فضای مجازی ناشناس می مانند و می توانند از این طریق به نفرت پراکنی و انتشار مطالب تند و نژادپرستانه بپردازند هم با اجرای ابتکار عمل مذکور قابل شناسایی و مطالبشان قابل حذف خواهد بود.

شبکه اجتماعی اینستگرام هم چندی قبل ابزاری مشابه برای حذف دستی کلمات نامناسب از پست های کاربران در اختیار علاقمندان قرار داده بود تا اگر اظهارنظری تند و بی ادبانه بود به طور خودکار قابل حذف باشد. اما این ابزار فعلا تنها در اختیار کاربران مشهور و حساب های کاربری مربوط به صاحبان مشاغل است.

اخبار مرتبط