قابلیت Google Web Light چیست و در عمل چگونه کار میکند؟

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

بر اساس تازه ترین خبر ها گوگل در حال کار بر روی قابلیتی به نام گوگل وب لایت است که حجم صفحات را برای لود شدن کاهش میدهد این سرویس بسیار بدرد کسانی میخورد که سرعت اینترنت پایینی دارند و یا میخواهند در میزان مصرف دیتا صرفه جویی کنند.

 

گوگل در کنفرانس گوگل IO امسال صحبت از این قابلیت نکرده است اما اشاره ای کلی به وجود قابلیت کاهش حجم صفحات برای بارگزاری نمود که اکنون جزئیات بیشتری از آن منتشر شده است این قابلیت با کاهش ۸۰ درصدی حجم صفحات وب سایت ها سرعت لود شدن را تا ۴ برابر افزایش میدهد این بدین معناست که ۵۰ درصد سایت های بیشتری را میتوان مشاهده کرد که بسیار خوب و مفید خواهد بود.

اکنون ویدیویی از اجرا شدن این قابلیت در عمل منتشر شده است که نشان میدهد گوگل در این راه موفقیت زیادی را کسب کرده است ،نکته ای که راجع به این ویدیو باید بدانید این میباشد که تست های انجام شده با اینترنت نسل دوم ۲G گرفته شده است که در آن به وضوح موفقیت این پروژه مشخص است بسیاری از سرویس های گوگل اکنون با این قابلیت سازگاری دارند و انتظار داریم سایت های بیشتری با افزایش استفاده کنندگان این قابلیت از آن پشتیبانی کنند؛،پیشنهاد میکنیم این ویدیو را از دست ندهید.

برای پخش ویدیو کافی است بر روی دکمه Play کلیک کنید.

 

 

 

لینک دانلود

 

منبع:Gsmarena

 

دسته بندی:اخبار