قبل از نصب iOS 9 اپلیکیشن ها به طور موقت حذف میشوند !

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

یکی از مشکلاتی که کاربران سیستم عامل iOS در بروزرسانی به نسخه های جدید این سیستم عامل با آن مواجه هستند اشغال فضای زیادی هنگام دانلود و نصب این سیستم عامل است.

 

در WWC2015 که مدتی پیش برگزار شد اپل اعلام کرد برای نصب این سیستم عامل بر روی آیفون و آیپد فقط به ۱٫۳ گیگ فضا احتیاج است این مقدار فضای خالی مورد نیاز، یک بهبود بسیار عالی برای افرادی محسوب می شد که از نسخه های ۱۶ گیگابایتی آیفون و آیپد استفاده می کنند و در بروز رسانی آیفون و یا آیپد خود به iOS 8 (که فضای خالی بالای ۴ گیگابایت را طلب می کرد) با مشکلاتی رو به رو شده بودند.

در تازه ترین خبر ها اپل اعلام کرده است به منظور عدم تداخل برنامه ها در فراید نصب نسخه جدید سیستم عامل iOS تعدادی از اپلیکیشن ها بطور پیشفرض حذف میشوند البته این راه حل جایگزین اپل برای کسانی است که حتی آن ۱٫۳ گیگابایت در دستگاهشان خالی نیست و این یکی از راه حل هایی است که اپل برای آن دسته از کاربران که این فضای مذکور در تلفنشان خالی نیست ارائه داده است .

 

منبع:TheVerge

دسته بندی:اخبار