قهرمان جهان در خانه از آمریکا شکست خورد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

تیم‌های ملی فوتبال آلمان و آمریکا چهارشنبه شب در دیداری تدارکاتی که در شهر کلن برگزار شد برابر هم صف آرایی کردند که شاگردان یورگن کلینزمن در پایان با حساب ۲ بر یک از سد قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ گذشتند.

ماریو گوتزه در دقیقه ۱۲ آلمان را پیش انداخت اما در دقیقه ۴۱ بازی بود که میکل دیسکرود کار را به تساوی کشاند. در نیمه دوم تدابیر یورگن کلینزمن سرمربی تیم آلمانی تیم آمریکا در ضد حملات جواب داد و بابی وود در دقیقه ۸۸ با چرخشی عالی در پشت محوطه جریمه حریف و شوت پای چپ خود دروازه میزبان را باز کرد. در وقت‌های تلف شده تیر افقی دروازه آمریکا مانع گلزنی خدیرا شد تا شاگردان کلینزمان در شهر کلن برابر قهرمان جهان ۲ بر یک برنده شوند.

در دیگر بازی چهارشنبه شب تیم سوئیس با سه گل برابر لیختن اشتاین به برتری دست یافت. بلریم ژمایلی (۲۹ و ۶۸) و ژردان شقیری (۶۰) گل‌های تیم سوئیس را در این دیدار به ثمر رساندند.(مهر)

دسته بندی:اخبار