رزومه

آرمان

قول مسئولان وزارت نفت برای استخدام دانشجویان متحصن

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

قول مسئولان وزارت نفت برای استخدام دانشجویان متحصن

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس به تشریح جلسه این کمیسیون با معاونین وزیر نفت پرداخت.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش گفت: جلسه امروز با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار شد.

وی افزود:‌ اصلی‌ترین موضوع جلسه امروز بحث و تبادل نظر اعضای کمیسیون با آقای ستاری بر سر بودجه سال ۹۷ معاونت علمی و فناوری بود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه در بخش دیگری از جلسه امروز معاونین وزیر نفت میهمان کمیسیون آموزش بودند، گفت:‌ معاونین وزیر نفت متعهد شدند که به تکلیف خود مبنی بر استخدام دانش‌جویان دانشگاه نفت که درخواست استخدام را در این وزارتخانه را دادند عمل کنند.

سلیمی ادامه داد: اگر در سالهای آتی نیز در دفترچه راهنمای کنکور سراسری بندی درباره استخدام دانشجویان این وزارتخانه آمده باشد مسئولان وزارت نفت موظف‌اند تا در راستای استخدام این افراد اقدامات لازم را انجام دهند.

نماینده مردم محلات در مجلس یادآور شد: معاونین وزارت نفت در جلسه امروز این وعده را نیز دادند که تکلیف دانشجویان دانشگاه‌های دیگر به جز نفت که در رشته‌های مرتبط با نفت تحصیل کرده و دارای معدل بالا هستند نیز تعیین شود.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار