محمد علیزاده کنسرت موسیقی پاپ را بروی صحنه می برد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

چهارمین شب فستیوال موسیقی تهران ۱۵ مهرماه به کنسرت پاپ محمد علیزاده اختصاص خواهد داشت.

به نقل از سایت خانه موسیقی، محمد علیزاده، خواننده جوان و پاپ کشورمان در چهارمین شب فستیوال موسیقی تهران ۱۵ مهرماه در برج میلاد به روی صحنه خواهد رفت.

بخش اجرای موسیقی پاپ در برنامه های جشن خانه موسیقی از سال گذشته آغاز شد و شهریور ماه ۹۳ در عمارت مسعودیه گروه پالت در قالب نخستین فستیوال موسیقی تهران یه روی صحنه رفت.

امسال اما نوبت به گروه های دیگر پاپ رسید و قرار است محمد علیزاده در چهارمین و آخرین شب فستیوال موسیقی تهران میزبان مخاطبان خود در برج میلاد باشد.

همزمان با شانزدهمین سالگرد تاسیس خانه موسیقی ایران، دومین فستیوال موسیقی تهران از ۱۲ تا ۱۵ مهرماه با اجرای چهار گروه موسیقی در سبک های مختلف در سالن همایش های برج میلاد بروی صحنه خواهد رفت.

همچنین مراسم اختتامیه جشن خانه موسیقی با معرفی آلبوم برتر سال و تجلیل از چهره های پیشکسوت هنری ۱۶ مهرماه در برج میلاد برگزار خواهد شد.