مردم خوزستان باران تابستانه را تجربه کردند

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون هواشناسی خوزستان:
مردم خوزستان باران تابستانه را تجربه کردند
معاون هواشناسی خوزستان گفت: شهرهای بهبهان و دهدز در این استان طی دو روز اخیر باران تابستانه را تجربه کرده‌اند.

عليرضا غلامپور اظهار کرد: در دو روز اخیر شهرستان بهبهان، باران تابستان به میزان دو و هشت‌دهم و شهر دهدز نیز باران هشت‌دهم را شاهد بودند. پیش‌بینی می‌شود که باز هم در شهرهای خوزستان بارندگی داشته باشیم.

وی افزود: بررسی وضعیت سینوپتیکی استقرار سامانه کم‌فشار در سطح زمین و جنوبی شدن جریانات باعث انتقال رطوبت از خلیج‌فارس به درون استان و وقوع پدیده شرجی به‌ویژه در مناطق جنوبی و مرکزی در دو روز آینده خواهد شد.

معاون هواشناسی خوزستان تصریح کرد: همچنین به دلیل وجود ناپایداری در مناطق مرتفع استان بستر لازم برای صعود رطوبت و افزایش ابر، رگبار و رعدوبرق‌های پراکنده طی زمان یاد شده پیش‌بینی می‌شود.

غلامپور بیان کرد: برای دمای هوای اهواز امروز حداکثر تا ۴۶ درجه سانتی‌گراد و فردا حداقل تا ۳۱ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

وی عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته شهر آبادان با دمای هوای ۴۸ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و دهدز با دمای هوای ۲۲ درجه سانتی‌گراد خنک‌ترین شهرهای استان بودند.

دسته بندی:اخبار