مرگ مرموز زن جوان در شالیزار

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

به گزارش جام جم، روز های پایانی هفته گذشته زنی در حال رفتن به شالیزار روستایی در شهرستان سیمرغ استان مازندران بود که ناگهان متوجه کفش های زنانه ای شد که در میان شالیزار افتاده بود.

او با دیدن این کفش ها کنجکاو شد و به جستجو در اطراف پرداخت که ناگهان با پیکر زنی درمیان شالیزار رو به رو شد و در حالی که دست و پایش می لرزید به آن زن نزدیک شد و مشاهده کرد او مرده است. کیف یا مدارکی همراهش نبود تا هویتش را بفهمد و ماجرا را به خانواده اش اطلاع دهد بنابراین سراسیمه از شالیزار خارج شد و با حضور در کلانتری محل، موضوع را اطلاع داد.

ماموران همراه زن روستایی به محل کشف جسد اعزام شدند. بررسی های اولیه پلیس نشان می داد ساعت ها از مرگ زن ۳۰ ساله می گذرد. به نظر می رسید این زن بومی نبوده و قاتل یا قاتلان جسد او را از مکان دیگری به شالیزار منتقل کرده و گریخته اند.

بنابراین با گزارش این جنایت به بازپرس کشیک ویژه قتل دادسرا، جسد زن جوان به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی تحقیقات برای رازگشایی از این پرونده را آغاز کردند.

ماموران ابتدا بررسی پرونده های زنان گمشده که در کلانتری های سطح شهر ثبت شده بود را آغاز کردند، اما موفق به شناسایی هویت مقتول نشدند بنابراین تحقیقات گسترده پلیس برای رازگشایی از هویت مقتول و کشف معمای این جنایت همچنان ادامه دارد.

دسته بندی:اخبار