مرگ پیرزن در تصادف شبانگاهی

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

سرهنگ مراد مرادی با اشاره به سانحه شب گذشته و مرگ یکی از شهروندان به دنبال وقوع یک تصادف در پایتخت، گفت: ساعت ۲۱:۴۰ دقیقه شب گذشته یک دستگاه سواری از غرب به شرق خیابان مخبری (منطقه ۵شهرداری تهران) در حال حرکت بود که در طول این مسیر و نرسیده به بزرگراه ستاری با عابر خانمی که حدوداً ۶۵ سال سن داشت به شدت برخورد کرد.

وی با بیان اینکه پس از برخورد خودرو با این عابر پیاده و به دلیل شدت جراحات وارده وی در دم فوت می کند، گفت: با توجه به متواری شدن وسیله نقلیه و فرار وی از صحنه تصادف در حال حاضر اقدامات کارشناسی پلیس هنوز ادامه دارد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت با توصیه به رانندگان، افزود: با توجه به خلوت بودن معابر در ساعات پایانی شب توصیه می کنیم تا رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت کنند و در هنگام تردد از محل عبور عابران پیاده نیز سرعت خود را به حداقل ممکن برسانند.(مهر)

دسته بندی:اخبار