مسابقات رباتیک استان خوزستان در دزفول برگزار شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مسابقات رباتیک استان خوزستان در دزفول برگزار شد
دومین دوره مسابقات رباتیک قهرمانی استان خوزستان به همت پژوهش سرای جوان بسیج دزفول روز جمعه به میزبانی دزفول برگزار شد.

رییس پژوهش سرای جوان بسیج دزفول و دبیر اجرایی این مسابقات گفت: این مسابقات با شرکت ۱۷۳ شرکت کننده در سه رشته جنگجو ، جنگجوی آزاد و آتش نشان در دبیرستان باهنر دزفول برگزار گردید.

محمد لیمویی افزود:مسابقات رباتیک قهرمانی خوزستان دومین دوره این مسابقات بوده که با مشارکت سازمان علمی پژوهش بسیج خوزستان ، ناحیه مقاومت بسیج دزفول ، صنایع روبات آراد با شرکت ۸۵ نفر برگزیده و ۱۲ نفر برتر از شهرهای دزفول ، شوش ، شوشتر ، مسجدسلیمان و اهواز برگزار شده و در هر رشته سه نفر به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

وی همچنین افزود: در حاشیه برگزاری این دوره از مسابقات رباتیک که یک روز ادامه داشت بخش ویژه نمایشگاه یاعلی برای اولین بار در کشور با استفاده از نشانه های( المان های ) برقی و تصویر برپا شد که با استقبال شرکت کنندگان و خانواده آنان روبرو شد.

لیمویی هدف از برگزاری این دوره از مسابقات را آمادگی جهت شرکت در مسابقات کشوری رباتیک و شناسایی نخبگان بسیجی و با استعداد عنوان کرد و افزود:نفرات برتر مورد حمایت پژوهش سرای جوان بسیج قرار خواهند گرفت.

دسته بندی:اخبار