مسابقه «عکس سلفی شب‌امتحانی‌ها» در دانشگاه آزاد اهواز برگزار می‌شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

اصلان اگدرنژاد، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اهواز بیان داشت: همزمان با شروع فصل امتحانات با هدف ایجاد نشاط علمی و انگیزه افرینی برای گسترش فرهنگ مطالعه مسابقه «عکس سلفی؛ شب امتحانی ها» برگزار می کند.

وی افزود: در این مسابقه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز می توانند عکس های سلفی مرتبط به شب امتحانات و مطالعه برای امتحانات پایان ترم را برای شرکت در مسابقه ارسال کنند.

اگدرنژاد بیان داشت: در این مسابقه عکس سلفی به ۳ عکس برتر دانشجویان به تربیت نیم سکه بهار آزادی، ربع سکه بهار آزادی و ۱۵۰ هزار تومان جایزه نقدی تعلق می گیرد.

وی ادامه داد: دانشجویان برای ارسال آثار خود تا ۱۰ تیرماه فرصت دارند و می توانند آثار خود را در لوح فشرده به مدیریت فرهنگی تحویل دهند و یا از طریق کانال های تلگرامی معاونت فرهنگی دانشگاه ارسال کنند.