مسافر قاچاقی هواپیما روی بام فروشگاه افتاد و مرد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

به گزارش ایرنا، این منابع گزارش دادند ظاهرا دو نفر در محفظه چرخ یک هواپیما که از ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی عازم لندن بود، پنهان شده بودند، که یکی از آنها قبل از رسیدن به فرودگاه هیترو در روز پنجشنبه گذشته بر روی سقف یک فروشگاه اینترنتی در غرب لندن سقوط می کند.

گفته می شود مسافر دومی که از این سفر هوایی یازده ساعته و هشت هزار مایلی، جان سالم به در برده و ۲۴ ساله است، بعد از پیدا شدن در محفظه چرخ هواپیمای متعلق به شرکت هوایی ‘بریتیش ایرویز’، به بیمارستانی در غرب لندن منتقل شده است.

پلیس انگلیس ضمن وخیم خواندن وضعیت جسمانی مسافر قاچاق پیدا شده در محفظه چرخ هوایپما در فرودگاه هیترو، اعلام کرده است فعلا قادر نیست ارتباط میان این دو نفر را با هم تایید کند.

شرکت هوایی بریتیش ایرویز نیز در بیانیه ای گفته است است که در حال همکاری با پلیس لندن و مقام های مسوول در ژوهانسبورگ برای پی بردن به چگونگی این اتفاق ‘بسیار نادر’ است.

در سال ۲۰۱۲ میلادی هم یک مرد ۲۶ ساله از محفظه چرخ هواپیمایی که از کشور آنگولا عازم فرودگاه بین المللی هیترو بود، در خیابانی در غرب لندن سقوط کرد و جان باخت.

در جولای سال ۲۰۱۳ میلادی نیز یک جنازه یخ زده در قسمت محفظه چرخ یک هواپیما جت که مبدا آن فرودگاه استانبول بود، در فرودگاه هیترو یافت شد.

با توجه به این که سرمای هوا در بیرون از هواپیما در زمان پرواز به منفی ۶۰ درجه سانتی گراد می رسد، معمولا مسافران قاچاقی که با این شیوه روی می آورند، پیش از رسیدن به مقصد، بر اثر سرمای شدید هوا جان می بازند.

دسته بندی:اخبار