رزومه

آرمان

مسدودیت مسیرهای برگزاری راهپیمایی روز قدس در اهواز از امشب

دسته ها: اخبار استان اخبار

سرهنگ قاسم قدرتی اظهار کرد: با توجه به برگزاری مراسم روز جهانی قدس، تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۸ صبح الی ۱۴ ظهر فردا در برخی از مسیرها ممنوع می شود.

وی افزود: تردد از میدان مولوی به سمت سه راهی آزادگان، از میدان شهدا به طرف خیابان آزادگان جنوبی، از تقاطع سلمان به طرف تقاطع امام ـ شریعتی، از تقاطع سه راهی طالقانی به طرف تقاطع امام ـ شریعتی، کلیه فرعی های ورودی به خیابان امام شرقی و غربی و از سه راهی سلمان فارسی به طرف چهارراه آبادان ممنوع است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان با اشاره به اینکه در صورت نیاز محدودیت از تقاطع پاداد هم اعمال می شود، تصریح کرد: از تقاطع کیکاووس ـ آتش نشانی به سمت چهارراه آبادان، خیابان های فرعی منتهی به مصلی مهدیه امام خمینی، خیابان امام شرقی از نبش کمپانی به سمت خیابان شریعتی نیز مسیرهای ممنوع برای تردد هستند.

سرهنگ قدرتی بیان داشت: مسیر خیابان کمپانی به چهارراه آبادان، خیابان امام شرقی، غربی و تمام فرعی های منتهی به آن و همچنین خیابان های فرعی منتهی به خیابان سی متری هم از دیگر مسیرهای ممنوع هستند.

وی تأکید کرد: تمامی مسیرهای اعلام شده از ساعت ۲۲ امشب تا پایان مراسم روز قدس مسدود می شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان یادآور شد: از تمامی شهروندان اهوازی تقاضا داریم تا در روز راهپیمایی از وسایل نقلیه عمومی استفاده و مانند گذشته همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند.

اخبار استان اخبار