شرکت تبلیغاتی اهواز ملک

مصوبه تغییر سن متقاضیان جذب هیئت علمی دانشگاه ها اصلاح شد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

مصوبه تغییر سن متقاضیان جذب هیئت علمی دانشگاه ها اصلاح شد

مصوبه هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، پیرامون تغییر سن متقاضیان جذب هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی اصلاح شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه ۲۳۳ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست محمد علی کی‌نژاد در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه کی‌نژاد با اشاره به بازدید جمعی از اعضای هیئت عالی جذب از دانشگاه‌های بصره و کربلا گفت: با توجه به ابراز تمایل مسئولان این دانشگاه‌ها برای همکاری با دانشگاه‌های کشورمان باید برنامه‌ریزی و سیاستگذاری منسجمی در این زمینه صورت گیرد.

پس از سخنان کی‌نژاد اعضای هیئت عالی جذب با بحث و بررسی پیرامون موضوع دانشجویان راتبه «بورسیه» مقرر کردند تا ضمن مکاتبه با دیوان عدالت اداری احکام صادر شده توسط شعب بدوی و تجدیدنظر این دیوان به منظور تطبیق با لیست متقاضیان دارای راتبه در فراخوان سال ۹۶ و ۹۷ مطالبه شود.

همچنین اعضای هیئت عالی جذب پس از بررسی فرم توانایی علمی مؤسسات پژوهشی، این فرم را در ۱۲ بند تصویب کردند.

همچنین اعضای هئیت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی تبصره ۲ مصوبه جلسه ۱۹۶ مورخ ۱۴ شهریور ۹۶ پیرامون امتیازات لازم برای تبدیل وضعیت استخدامی اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی را اصلاح کردند.

همچنین مصوبه جلسه ۱۹۲ هئیت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مورخ ۳۰ خرداد ۹۶ پیرامون تغییر سن متقاضیان جذب هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی نیز اصلاح شد.

در ادامه جلسه ۲۳۳ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز رویکردهای برنامه میان مدت این هیئت در ۱۲ بند به منظور مشخص شدن سیاستگذاری، نظارت و ساماندهی روند جذب به تصویب رسید.

در پایان جلسه ۲۳۳ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی، تعدادی از اعضای هیئت‌های اجرایی و کارگروه‌های صلاحیت عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی زابل، تهران و دانشگاه الزهرا «س» تائید صلاحیت شدند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار