مهارآتش درپتروشیمی بندرامام

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی سحرگاه یکشنبه در شهرستان بندر ماهشهر با اعلام خبرمهارآتش سوزی دربخش انبارلاستیک مصنوعی پتروشیمی بندرامام ، از تمامی نیروهای حاضر در عملیات اطفای حریق انبار لاستیک مصنوعی مجتمع پتروشیمی بندر امام تجلیل کرد.

مرضیه شاهدایی از تلاش و همکاری آتش نشانان، نیروها، مدیریت و دست اندرکاران شرکت های پتروشیمی رازی، تندگویان، امیرکبیر، اروند، سازمان منطقه ویژه، مناطق نفت خیز جنوب، پالایشگاه آبادان، سازمان بنادر و دریانوردی و دیگر دستگاه های همراه تجلیل و قدردانی کرد.

مدیر روابط عمومی مجتمع پتروشیمی بندر امام نیز با تایید خبر خاموش شدن آتش انبار محصول لاستیک مصنوعی این مجتمع، گفت:هم اکنون نیروهای آتش نشان در صحنه حاضر هستند.

مدیرعامل شرکت بسپاران پتروشیمی بندر امام نیز در این خصوص بیان داشت :به نظر می رسد، در ابتدا، آتش سوزی از سوختن ضایعات در محیط خارجی آغاز شده و به داخل انبار لاتکس( محصول تولیدی) سرایت و گسترش یافته است.

حسن نشان زاده اضافه کرد:با درایت همکاران ایمنی و آتش نشانی از سرایت آتش به خط تولیدی مجتمع جلوگیری شد.

وی ابعاد انبار آتش گرفته را حدود پنج هزار و ۴۰۰ متر مربع خواند وگفت :تولید در مجتمع پتروشیمی بندر امام جریان دارد.

اخبار مرتبط