مهلت ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان تمدید شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از تمدید مهلت ثبت‌نام عتبات دانشجویی تا ۲۷ خردادماه خبرداد.

حجت‌الاسلام والمسلمین فقیهی ضمن اعلام این مطلب و با اشاره به اشتیاق و تقاضای پرشور دانشگاهیان در ثبت‌نام پانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان گفت: تاکنون بیش از ۶۰ هزارنفر از دانشگاهیان متقاضی اعزام پانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک ثبت‌نام کرده‌اند و با توجه به این استقبال مهلت ثبت‌نام تا ۲۷ خردادماه تمدید شده است.

فقیهی با اشاره به ظرفیت محدود اعزام‌های دوره عتبات دانشگاهیان گفت: یکی از دلایل اصلی این‌که اعزام‌ها به صورت دوره‌ای صورت می‌گیرد برگزاری برنامه‌های فرهنگی متمرکز و همچنین نبودن بازه‌های اعزام در زمان امتحانات دانشگاهی است. بر این اساس اعزام پانزدهمین دوره از اول مردادماه آغاز خواهد شد و تا هشتم آبان ادامه خواهد داشت.

به گزارش لبیک، رئیس ستاد گفت: تا کنون بیش از ۶۰ هزار نفر اعم از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها ثبت‌نام کرده‌اند که بیشترین متقاضیان دانشجویان متأهل می‌باشند. دانشجویان پسر مجرد و دختران مجرد نیز تعداد قابل توجهی از ثبت‌نام را به خود اختصاص داده‌اند.