استخدام سرپرست فروش

مهلت دریافت وام دستیاری و دکتری تخصصی علوم پزشکی تمدید شد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

مهلت ثبت نام برای دریافت وام دستیاری و دانشجویان دکتری تخصصی علوم پزشکی تا ۲۰ آبان تمدید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به منظور بهبود وضع تحصیلی و معیشت دستیاران تخصصی و فوق تخصصی پزشکی و دانشجویان دکتری تخصصی (Ph.D) دانشگاه های علوم پزشکی، وام ۱۵۰ میلیون ریالی تعیین شده است.

مهلت ثبت نام این وام تا ۲۰ آبان ۹۹ تمدید شده است و دانشجویان واجد شرایط از جمله دانشجویان متاهل ورودی سال ۹۶ و پیش از آن می توانند درخواست خود را در صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت ثبت کنند.

وام دستیاری به استناد بند ۲۷ مصوبه چهل و چهارمین جلسه هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و تفاهم نامه فیمابین صندوق و بانک عامل و الحاقیه اول آن، به دانشجویان مقاطع تخصص و فوق تخصص بالینی پزشکی و دانشجویان دکتری تخصصی Ph.D علوم پایه دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور اعطا می شود.

سقف تسهیلات اعطایی ۱۵۰ میلیون ریال (با رعایت سقف مجاز بانک مرکزی) بوده و مبلغ تسهیلات قابل ارائه به هر دانشجو توسط صندوق تعیین و به بانک اعلام می شود. کارمزد تسهیلات اعطایی حداکثر ۴ درصد مانده بدهی در سال است که بر روی اقساط سرشکن می شود و وام دارای ۸ ماه تنفس از زمان پرداخت و دوره بازپرداخت حداکثر ۳۴ ماه است.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار