مهلت دریافت کدشناسه تدریس اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد تمدید شد/ ثبت حدود 20 هزار درخواست

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

علیرضا وحیدی رییس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی درباره دریافت کدشناسه تدریس برای اعضای هیات علمی این دانشگاه گفت: براساس بخشنامه‌ای که معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در تاریخ ۲۸ تیر ۹۵ اعلام کرد، همه اعضای هیات علمی تمام‌وقت، نیمه‌وقت و حق‌التدریس دانشگاه باید کد شناسه تدریس دریافت کنند.

وی افزود: از آنجاکه ثبت دروس کلیه مدرسان برای نیم سال اول سال تحصیلی ۹۵- ۹۶ بدون این کد امکان‌پذیر نیست، مهلت ثبت تقاضا برای دریافت کدشناسه تدریس از طریق سامانه تا پایان مردادماه ۹۵ (سی و یکم) تمدید شد.

رییس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: براساس آخرین آمار تا پایان روز ۲۰ مرداد، حدود ۱۱ هزار نفر اعضای حق التدریس و حدود ۹هزار اعضای هیات علمی درخواست خود را در سامانه ثبت‌ کردند.

وحیدی با اشاره به حدود ۳۲ هزار اعضای هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی یادآور شد: امیدواریم تمامی این افراد تا پایان مهلت مقرربرای اخذ کدشناسه در سامانه ثبت نام کنند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ مراجعه به سامانه و ثبت اطلاعات و مدارک به منزله دریافت کد شناسه نیست و متقاضی بعد از ثبت درخواست باید منتظر تایید واحد دانشگاهی و ارسال آن به امور هیات علمی سازمان مرکزی باشند. در واقع بعد از این مرحله، کد شناسه تخصیص داده می شود و هم عضو هیات علمی و هم واحدهای دانشگاهی می‌توانند آن را مشاهده کنند.

اخبار مرتبط