موگرینی: حداقل دو روز دیگر مذاکره را ادامه می دهیم

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

موگرینی: حداقل دو روز دیگر مذاکره را ادامه می دهیم

هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: حداقل دو روز دیگر مذاکره را با ایران ادامه می دهیم.

فدریکا موگرینی در نشستی خبری مقابل هتل کوبورگ افزود: مذاکرات فراتر از ضرب الاجل ۷ جولای خواهد رفت ولی این به معنای تمدید نیست بعضی از وزیران می روند و شاید بازگردند.

هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا افزود: اکنون وارد سخت ترین مرحله مذاکرات شده ایم. دیروز و امروز چندین مرحله مذاکره درسطوح مختلف داشتیم و الان وارد سخت ترین مسائل شده ایم.

وی گفت: همیشه می دانستیم این مذاکرات سخت و چالشی خواهد بود ولی این مذاکرات را در حال حاضر به پیش می بریم. رفت و امد وزیران عادی است و به معنای ارزیابی مذاکرات نیست.

موگرینی در عین حال از پیشرفت در مذاکرات سخت گفت و افزود: همچنان براین باوریم که به رغم سختی ها ، توافق قابل دسترس است. ما در مقابل این ضرب الاجل انعطاف پذیر هستیم. همه ما یک مسئولیت مهم داریم.

هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: تیم های مذاکراتی فعالیت های خود را برای تهیه متن ادامه می دهند و در این زمینه سخت کوشش خواهند کرد.همچنان معتقدم باید از این دریچه فرصت استفاده کنیم و هنوز معتقدم وقت توافق همین الان است.

دسته بندی:اخبار

اخبار مرتبط