میزان ریزگردها در اهواز به 12 برابر حد مجاز رسید

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

با وقوع گرد و غبار از عصر پنجشنبه غلظت غبار در اهواز به یک هزار و ۹۰۷ میکروگرم بر مترمکعب و شادگان به ۲۱۲ میکروگرم بر مترمکعب رسید.

به نقل از ایرنا میزان گرد و غبار در ساعت ۱۶ امروز پنجشنبه در شهر اهواز یک هزار و ۲۲۱ میکروگرم بر مترمکعب و شادگان ۴۶۲ میکروگرم برمتر مکعب رسید.

بر اساس گزارش هواشناسی خوزستان، کانون و منشا گرد و خاک امروز اهواز داخلی است.

وزش باد در استان خوزستان، فعال شدن کانون داخلی گرد و خاک در نوار مرزی غرب استان و وقوع پدیده گرد و خاک را در پی داشته است.

گرد و غبار باعث کاهش دید افقی در بستان تا یک هزارمتر در بستان و همچنین اهواز شده است.
هواشناسی پیش بینی کرده است:گرد و خاک تا اواخر وقت امروز پنجشنبه ادامه یابد و از جمعه مجدد در مناطق مرزی و اهواز با شدت بیشتری فعال شود.

بر اساس گزارش اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان، هوای اهواز طی ۹ ماه امسال چهار روز در شرایط پاک، ۱۱۱ روز در شرایط سالم، ۱۰۶ روز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس، ۴۴ روز در شرایط ناسالم برای همه گروه ها و ۱۱ روز در شرایط خطرناک بوده است.