ناجا: تخریب علایم راهنمایی در خوزستان بر اثر گرما واقعیت ندارد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

ناجا: تخریب علایم راهنمایی در خوزستان بر اثر گرما واقعیت ندارد
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان گفت: شدت گرمای هوا در این استان در حدی نیست که به علایم راهنمایی و رانندگی آسیب برساند و انتشار عکسهایی در این زمینه در فضای مجازی مربوط به این استان نیست.
سرهنگ عادل مجدمی اظهار کرد: تصاویر ارسال شده از علایم کله قندی در فضای مجازی احتمالا به دلیل وجود آتش سوزی در محل به این شکل درآمده اند که مربوز به استان خوزستان نیست زیرا تا کنون گزارشی در این زمینه دریافت نشده است.

وی با بیان اینکه گرما ضریب اصطکاک را پایین می آورد گفت:اینکه گرما موجب تخریب آسفالت یا علایم راهنمایی و رانندگی در استان شده صحت ندارد.

همچنین کوروش بهادری مدیر کل هواشناسی استان خوزستان در این خصوص با اشاره به اینکه در روزهای اخیر دمای شهرستان ماهشهر از ۵۱ درجه بالاتر نرفت، اظهار کرد: هواشناسی مسوولیت اعلام وضعیت جوی را به عهده دارد و در مقابل حوادث و اتفاقات به وجود آمده ناشی از پدیده گرما، پاسخگو نیست.

وی گفت: گرمای فعلی در استان خوزستان عادی و به مانند سالهای گذشته بوده است و اعلام برخی آمارهای غیر واقعی در فضاهای مجازی مورد تایید این اداره کل نمی باشد.
وی اظهار داشت : استان خوزستان جزو استانهای گرمسیر است که در برخی موارد دمای هوای آن به ۵۱ درجه سانتیگراد می رسد.