نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان 12 تیر اعلام می‌شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس اداره استعدادهای درخشان اداره‌کل آموزش‌وپرورش خوزستان از اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان استان در روز ۱۲ تیرماه خبر داد.

جمال حیدری در خصوص تأخیر در اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان (تیزهوشان) در پایه‌های هفتم و دهم متوسطه اظهار کرد: با توجه به سراسری بودن اعلام نتایج و ناهماهنگی در بارگذاری نتایج استان‌ها، نتایج این آزمون در روز ۱۲ تیرماه اعلام خواهد شد.

وی افزود: اعلام نتایج در این روز از طریق سامانه سناد یا سامانه azmoon.medu.ir انجام خواهد شد و شرکت‌کنندگان باید جهت مشاهده نتیجه آزمون خود به یکی از این ۲ سامانه مراجعه کنند.

حیدری تصریح کرد: امسال چهار هزار و ۶۱۳ داوطلب پسر در ۲۵ حوزه و چهار هزار ۱۹۸ داوطلب دختر در ۲۳ حوزه آزمون برای ورود به پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان استان به رقابت پرداختند؛ همچنین آزمون ورودی پایه دهم با شرکت ۲ هزار و ۱۹ داوطلب پسر در ۱۷ حوزه و ۲ هزار و ۹۰ داوطلب دختر در ۱۷ حوزه امتحانی برگزار شد.

اخبار مرتبط