رزومه

آرمان

نتایج آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته اعلام شد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

اسامی پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org قرار گرفت.

تمام داوطلبانی که اسامی آن‌ها به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی هر یک از کدرشته‌های تحصیلی اعلام شده لازم است ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده در اطلاعیه‌ای که به همراه فهرست اسامی آنان بر روی سایت قرار می‌گیرد برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت نام به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه کنند.

در صورتیکه دانشگاه‌ها تاریخ مشخصی را برای ثبت‌نام اعلام نکرده باشند باید در یکی از روزهای یکشنبه چهاردهم، دوشنبه پانزدهم، سه‌شنبه شانزدهم یا چهارشنبه هفدهم شهریورماه به موسسه محل قبولی مراجعه کنند.

عدم مراجعه به موقع پذیرفته شدگان در تاریخ‌های تعیین شده به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده فهرست اسامی پذیرفته شدگان تعداد ۱۸۰ هزار و ۸۶ نفر پذیرفته نهایی آزمون ورودی در دوره‌های کارشناسی ناپیوسته هستند که ننایج این آزمون ساعت ۲۰ روز دوشنبه ۸ شهریور ماه روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: از تعداد ۱۸۰ هزار و ۸۶ پذیرفته شده نهایی ۸۵ هزار و ۵۴۷ نفر زن و ۹۴ هزار و ۵۳۹ نفر مرد می‌باشند.

توکلی تصریح کرد: کلیه پذیرفته شدگان با توجه شرایط و ضوابط اعلام شده در اطلاعیه ای که همراه با نتایج منتشر می‌شود می‌توانند در خصوص تاریخ، نحوه و مدارک ثبت نام به موسسه عالی و یا دانشگاه مربوطه مراجعه کنند.

وی افزود: در این آزمون تعداد ۷۶۱ هزار و ۲۷۳ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۵۶۶ هزار و ۱۵۹ نفر در جلسه آزمون حاضر بوده‌اند.

توکلی خاطر نشان کرد: از تعداد ۵۶۶ هزار و ۱۵۹ نفر حاضر در جلسه آزمون ۴۴۴ هزار و ۵۳۲ نفر مجاز به انتخاب رشته شده‌اند که ۳۱۷ هزار و ۵۶۰ نفر اقدام به انتخاب رشته کرده‌اند.

وی ادامه داد: از تعداد ۳۱۷ هزار و ۵۶۰ داوطلب مجاز برای انتخاب رشته ۱۸۰ هزار و ۸۸ نفر در ردیف پذیرفته شدگان نهایی این آزمون قرار گرفتند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار