نتایج اولیه دکتری بدون آزمون آزاد اعلام شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج اولیه دوره‌های دکتری تخصصی بدون آزمون و پژوهش‌محور ۱۳۹۵دانشگاه آزاد اسلامی دوشنبه اعلام می‌شود.

دکتر بهروز دانشیان با اعلام خبر فوق افزود: نتایج اولیه پذیرش دوره‌های دکتری تخصصی بدون آزمون و پژوهش‌محور ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۱۰ خرداد اعلام خواهد شد و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.com از وضعیت خود مطلع شوند.

وی ادامه داد: آن دسته از داوطلبان دوره های بدون آزمون و پژوهش‌محور دکتری تخصصی ۹۵ که شماره پرونده خود را در اختیار ندارند، می‌توانند از طریق تلفن گویا به شماره ۴۷۴۳ و انتخاب کلید شماره ۳ و ارائه اطلاعات درخواستی نسبت به دریافت شماره پرونده اقدام و سپس با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.com نسبت به مشاهده نتیجه خود اقدام نمایند. با توجه به این‌که اعلام نتایج نهایی از طریق شماره پرونده صورت می‌گیرد، لازم است داوطلبان در حفظ و نگهداری آن دقت لازم را داشته باشند.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در پایان اظهار کرد: زمان و مکان مصاحبه دوره دکتری تخصصی بدون آزمون و پژوهش‌محور ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.net به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

اخبار مرتبط