نتایج قرعه کشی شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

محمد زارع معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت نام عتبات دانشگاهیان از ۲۱ آذر ماه در سایت لبیک آغاز شد و تا ساعت ۲۴ روز ۵ دی ماه ادامه یافت و در این مدت، بیش از ۸۲ هزار نفر برای اعزام این دوره ثبت نام کردند.

وی ادامه داد: نتایج نهایی قرعه کشی امروز سه شنبه ۷ دی ماه از سایت لبیک و ارسال پیامک به اطلاع زائرین می رسد.

معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان تصریح کرد: متقاضیان می توانند از عصر امروز با مراجعه به لینک مشاهده نتایج قرعه کشی و با استفاده از کد ملی و شماره شناسنامه خود از نتایج قرعه کشی با خبر شده و وضعیت خود را مشاهده کنند.

زارع افزود: دانشجویانی که در قرعه کشی به صورت نفرات اصلی و ذخیره معرفی می شوند، می توانند از امروز ۷ دی ماه، ثبت نام خود را در سایت لبیک نهایی کنند، چون عدم ثبت نام نهایی به منزله انصراف از اعزام تلقی شده و نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

وی یادآورشد: در این دوره بیش از ۱۶ هزار نفر از دانشگاهیان کشور از اول بهمن لغایت اردیبهشت ماه سال آینده به عتبات عالیات اعزام می شوند.

اخبار مرتبط