رزومه

آرمان

نتایج قرعه کشی عتبات دانشگاهیان ۹ دی اعلام می شود

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

نتایج قرعه کشی عتبات دانشگاهیان ۹ دی اعلام می شود

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: قرعه کشی عتبات دانشگاهیان بعد از پایان زمان ثبت نام به صورت اینترنتی انجام خواهد شد و نتایج ۹دی ماه از طریق سایت لبیک اعلام می شود.

حجت الاسلام محمد رضا فقیهی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از روز ۲۵ آذرماه در سایتwww.labbayk.ir آغاز شده است و تا ۵ دی ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در هجدهمین دوره عتبات، پنج گروه از دانشگاهیان شامل اساتید دانشگاه‌ها، دختران دانشجو، متاهلین، پسران مجرد و کارمندان دانشگاه‌ها می‌توانند ثبت نام کنند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اعلام کرد: گفت: تاکنون آمار ثبت نام دانشجویان متاهل نسبت به متقاضیان گروه های دیگر بیشتر بوده است. همچنین استان تهران ۲۲درصد ثبت نام کنندگان را به خود اختصاص داده که در مقایسه با استان های دیگر پیشتاز است.

وی درباره زمان و چگونگی قرعه کشی افزود: قرعه کشی عتبات بعد از پایان زمان ثبت نام به صورت اینترنتی انجام خواهد شد و نتایج ۹ دی ماه از سایت لبیک اعلام می شود.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته ستاد با سازمان وظیفه عمومی ناجا، مجوز خروج از کشور دانشجویان مشمول اخذ و تسهیلات مالی نیز برای این سفر اعطا خواهد شد.

فقیهی ادامه داد: اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات در هجدهمین دوره از بهمن ماه آغاز خواهد شد و تا اردیبهشت ماه سال آینده ادامه دارد و در این مدت ۱۷ هزار نفر به عتبات اعزام می شوند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار