نتایج نهایی آزمون ارشد پزشکی اعلام شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی از افزایش ظرفیت پذیرش در این آزمون خبر داد.

دکتر محمدحسین پورکاظمی با اعلام این خبر اظهار کرد: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت www.sanjeshp.ir و وارد کردن کد ملی یا کد رهگیری خود نتایج نهایی آزمون را مشاهده کنند.

وی در ادامه با اشاره به افزایش ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی امسال افزود: ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی در دفترچه منتشر‌شده ۴ هزار و ۷۱۴ نفر اعلام شده بود که بر اساس تصمیماتی که گرفته شد بالغ‌بر یک هزار و ۵۰۰ نفر به تعداد پذیرفته‌شدگان نهایی افزوده می‌شود.

دکتر پور‌کاظمی تصریح کرد: علاوه بر ظرفیت تعیین‌شده در پذیرش آزمون کارشناسی ارشد پزشکی، دانشجویان استعدادهای درخشان نیز بدون آزمون در کارشناسی ارشد پذیرفته خواهند شد و ظرفیت نهایی در پذیرش این آزمون بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ نفر خواهد بود.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی، با اشاره به انتخاب رشته ۱۷ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی گفت: از مجموع ٧٣ هزار داوطلب شرکت‌کننده در ٧٩ رشته، حدود ٥٣ هزار نفر خانم‌ و مابقی شرکت‌کنندگان از آقایان بوده‌اند.

داوطلبان آزمون ارشد پزشکی روزهای ٢٣ و ٢٤ اردیبهشت‌ماه جاری در ٧٩ رشته و ۵۶ مجموع رشته گروه پزشکی به رقابت پرداختند و در این آزمون به دانشجویان اجازه شرکت هم‌زمان در ۲ رشته تحصیلی داده شده بود.

اخبار مرتبط