نتایج نهایی پذیرش میهمانی دانشجویان 15 مرداد اعلام می شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

ابوالحسن ریاضی معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان درباره آخرین وضعیت از بررسی پرونده های درخواست مهمانی دانشجویان گفت: تا ۱۵ مرداد به تمام دانشگاه‌های کشور فرصت داده شده که نتایج نهایی خود را اعلام کنند.

وی افزود: امیدواریم این نتایج در پانزدهم ماه جاری از طریق سامانه سازمان امور دانشجویان در دسترس دانشجویان متقاضی این امر قرار گیرد.

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان با اشاره به تعداد افرادی که با درخواستشان موافقت شده، اظهار کرد: از آنجا که برای بخشی از درخواست‌ها دانشگاه‌های مبدا و برای برخی دیگر دانشگاه‌های مقصد تصمیم گیری می کنند، معمولا تا آمار را نبینیم نمی توانیم تعداد را اعلام کنیم.

وی اعلام کرد: معمولا حدس پذیرش میهمانی پنج هزار دانشجو زده می شود.

ریاضی با بیان اینکه هیچ درخواست انتقالی ثبت نشده است، عنوان کرد:شرایط نقل و انتقال بسیار سخت است و درخواست پذیرش دانشجویان تنها درموارد خاص و واجدالشرایط بودن صورت می گیرد.

ثبت نام متقاضیان میهمانی دانشجویان از یکم تا سی و یکم اردیبهشت ۹۵ انجام شد و در این دوره صرفا ثبت میهمانی دانشجویان واجدالشرایط صورت گرفت.

اخبار مرتبط