نتایج کاردانی به کارشناسی 23 شهریور اعلام می شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده فهرست اسامی پذیرفته شدگان تعداد ۶۸هزار و ۸۰۶ نفر پذیرفته شده نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ و همچنین فهرست اسامی چند برابر ظرفیت در رشته های نیمه متمرکز فوریت های پزشکی در روز سه شنبه ۲۳ شهریور ماه روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

وی افزود:کلیه پذیرفته شدگان ضرورت دارد ابتدا به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه مراجعه کرده و در صورت نبود اطلاعات لازم بر اساس مفاد اطلاعیه ای که به همراه فهرست اسامی بر روی سایت سازمان سنجش قرار میگیرد در یکی از روز های شنبه ۲۷،یک شنبه۲۸ و دوشنبه ۲۹ شهریور ماه با در دست داشتن مدارک لازم به محل قبولی مراجعه کنند.

توکلی ابراز داشت:در آزمون های ورودی دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تعداد ۱۰۲ هزار د ۹۶۹ نفر ثبت نام کرده اند که ۴۱ هزار و ۵۴۰ نفر زن و ۶۱ هزارو ۴۲۹ نفر مرد بودند.

وی ادامه داد:از تعداد ۱۰۲ هزار و ۹۶۹ داوطلب ۱۳ هزار و ۲۵۷ نفر متقاضی رشته های بدون آزمون و ۸۹ هزار و ۷۱۲ نفر متقاضی رشته های باآزمون شده اند.

توکلی تصریح کرد:از تعداد ۸۹ هزار و ۷۱۲ نفر داوطب متقاضی یکی از رشته های با آزمون تعداد ۳۶ هزار و ۲۳۰ نفر زن و ۵۳ هزار و ۴۲۸ نفر مرد بودند.

وی یاد آور شد: از تعداد ۸۹ هزار و ۷۱۲ نفر ۷۷ هزار و ۵۴۴ نفر در جلسه حاضر و ۱۲ هزار و ۱۶۸ نفر غایب بودند.

اخبار مرتبط