رزومه

آرمان

نتایج کنکور کاردانی و فنی حرفه ای اعلام شد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی به همراه دفترچه راهنمای ثبت نام هم اکنون روی سایت سازمان سنجش قرار دارد.

وی ادامه داد: از تعداد ۱۵۶ هزار و ۶۳۹ نفر تعداد ۵۷ هزار و ۲۲۱ نفر زن و ۹۹ هزار و ۴۱۸ نفر مرد می‌باشد.

توکلی تصریح کرد: کلیه پذیرفته شدگان نهایی ضرورت دارد برای اطلاع از تاریخ ثبت نام ابتدا به پایگاه دانشگاه و یا محل پذیرش مراجعه کرده و در صورت نبودن برنامه زمانی خاص بر اساس مفادی که در اطلاعیه‌ای به همراه فهرست اسامی آنان بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد از روزهای شنبه ۲۰ شهریور، یکشنبه ۲۱ شهریور و سه‌شنبه ۲۳ شهریور ماه با در دست داشتن مدارک تحصیلی لازم به پایگاه مورد نظر مراجعه کند.

وی افزود: عدم مراجعه به موقع داوطلبان برای ثبت نام به منزله انصراف آنها است.

توکلی ابراز داشت‌:‌ لازم به ذکر است برای شرکت در دوره‌های فنی حرفه‌ای و آموزش عالی برای رشته‌های با آزمون و بدون آزمون تعداد ۲۱۹ هزار و ۸۹۰ داوطلب ثبت نام نمودند که از این تعداد ۸۹ هزار و ۵۹۴ زن و ۱۳۰ هزار و ۲۹۶ نفر مرد هستند.

وی ادامه داد:‌از تعداد ۲۱۹ هزار و ۸۹۰ داوطلب ۴۸ هزار و ۱۹۱ نفر در رشته‌های بدون آزمون (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) و ۱۷۱ هزار و ۶۹۱ نفر در رشته‌های با آزمون پذیرفته شده‌اند.

توکلی یادآور شد: از تعداد ۱۷۱ هزار و ۶۹۱ نفر داوطلب رشته‌های با آزمون ۱۵۲ هزار و ۴۶۳ نفر در جلسه آزمون حاضر و ۱۸ هزار و ۲۲۸ نفر غایب بودند. از تعداد ۱۵۳ هزار و ۴۶۳ داوطلب حاضر تعداد ۶۶ هزار و ۸۷۲ نفر زن و ۸۶ هزار و ۵۹۱ نفر مرد بودند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار