نیکان استخدام چهار کارمند خانم

نتیجه پذیرش دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهیدرجایی اعلام شد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

نتیجه نهایی پذیرش بومی استانهای ایلام، البرز، بوشهر، تهران، سیستان و بلوچستان و خوزستان دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی در کنکور ۹۸ اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نتیجه نهایی داوطلبان بومی استانهای ایلام، البرز، بوشهر، تهران، سیستان و بلوچستان و خوزستان در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش رشته‌های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ اعلام شد.

به دنبال اطلاعیه ۲۱ اردیبهشت ۹۹، نتایج مراحل مصاحبه و بررسی صلاحیت های عمومی همه معرفی شدگان بومی استان های ذیربط که متقاضی کدرشته‌های پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ بودند، اعلام و اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های ذیربط بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

همه داوطلبان لازم است از روز دوشنبه ۱۰ شهریور ۹۹ برای اطلاع از وضعیت ثبت‌نام، مدارک مورد نیاز و زمان مراجعه حضوری برای ثبت‌نام به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه فرهنگیان به نشانی http://te.cfu.ac.ir مراجعه کنند.

پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی مربوط خواه در رشته قبولی خود ثبت نام کنند یا نکنند حتی با انصراف قطعی از تحصیل در صورت شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی دوره روزانه نخواهند بود.

همه پذیرفته‌شدگان باید در زمان مقرر برای ثبت نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه کنند و عدم مراجعه بموقع آنان  برای ثبت نام بمنزله انصراف از تحصیل تلقی می شود.

آن دسته از داوطلبانی که قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ بوده‌اند در صورت قبولی در این مرحله قبولی قبلی آنان لغو شده و باید در رشته قبولی جدید ثبت نام و ادامه تحصیل کنند. این دسته از داوطلبان نیاز به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.

شروع به تحصیل پذیرفته‌شدگان این مرحله با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا در کشور – در اولین ترم تحصیلی ممکن (نیمسال دوم سال تحصیلی ۴۰۰-۱۳۹۹) خواهد بود.

محل تحصیل پذیرفته‌شدگان توسط پردیس ها ی دانشگاه فرهنگیان در واحدهای تابعه (سطح استان) تعیین می‌شود. چنانچه کلاس‌ها به حدنصاب لازم (حداقل ۲۰ نفر) برای تشکیل در پردیس محل قبولی نرسد، سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان به تشخیص خود نسبت به جابجایی پذیرفته‌شدگان در سطح پردیس های کشور اقدام خواهد کرد و پذیرفته‌شدگان حق هیچ‌گونه اعتراضی را نخواهند داشت.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار