رزومه

آرمان

نحوه انتخاب دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اعلام شد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

نحوه انتخاب دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اعلام شد

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد بخشنامه برگزاری دومین جشنواره آموزشی – تحصیلی (جایزه ملی ایثار) را به واحدهای این دانشگاه ابلاغ کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، براساس این بخشنامه، دستورالعمل اجرایی انتخاب دانشجویان شاهد و ایثارگر برتر علمی دانشگاه آزاد نیز برای شرکت در دومین جشنواره آموزشی – تحصیلی (جایزه ملی ایثار) به واحدها ارسال شد.

شرایط عمومی، نحوه امتیازدهی، فرم های مربوطه، نحوه انتخاب برترین ها، نحوه تجلیل از منتخبان ازجمله موضوعات مطرح شده در این دستورالعمل است.

واحدها باید برمبنای شاخص های تعیین‌شده، نفرات اول هر یک از دوره های آموزشی (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه‌ای و دکتری تخصصی) که بالاترین امتیاز را در بین واحدهای استان کسب کرده‌اند، با تمامی مستندات برای شرکت در جشنواره حداکثر تا ۲۵ دی ماه به اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه و از طریق سیستم اتوماسیون اداری و ایمیل info@esargaran.iasu.ir ارسال کنند.

در این بخشنامه تاکید شده ۱۸ نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که بیشترین امتیاز را از بین استان ها کسب کرده باشند، برای شرکت در جشنواره جایزه ملی ایثار که اسفندماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد، به دبیرخانه جشنواره معرفی می شوند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار