رزومه

آرمان

نمایشگاه فروش بهاره در اهواز برپا می‌شود

دسته ها: اخبار استان اخبار

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: با تصمیمات گرفته شده، نمایشگاه فروش بهاره اهواز از ۱۷ تا ۲۴ اسفندماه در محل برگزاری نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار می‌شود.

ابوالقاسم کوره‌چینی اظهار کرد: این نمایشگاه با اولویت عرضه کالاهای شب عید مانند کیف و کفش، پوشاک، شیرینی و شکلات، آجیل و خشکبار، مواد غذایی و پروتئینی برگزار می‌شود.

وی افزود: بحث کیفیت و قیمت کالاهای عرضه‌شده در این نمایشگاه‌ها بسیار مهم است، همچنین در این نمایشگاه‌ها تولیدکنندگان و شرکت‌های عمده پخش و بنکداران حضور دارند تا کالاها با واسطه کمتر و قیمت پایین‌تری به دست مردم برسد.

کوره چینی تصریح کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه تنظیم بازار داخلی و جلوگیری از جهش احتمالی قیمت کالاهای مورد نیاز مردم در ایام عید است.

وی گفت: برای نظارت بر قیمت‌ها و قیمت‌گذاری محصولات، از چند روز قبل از برگزاری نمایشگاه اکیپ‌های قیمت‌گذاری فعال می‌شوند تا مردم ضریب اطمینانی بیشتری برای خرید محصولات داشته باشند.

کوره چینی با بیان این‌که در صورت تمایل سایر شهرستان‌های استان نیز می‌توانند این نمایشگاه‌ را با محوریت اصناف برگزار کنند، اظهار کرد: این نمایشگاه از ۱۷ تا ۲۴ اسفندماه در محل برگزاری نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار می‌شود و ساعت بازدید از این نمایشگاه ۱۶ تا ۲۲:۳۰ است.

اخبار استان اخبار