نوار بردهای تیم دونگا قطع شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

در ادامه رقابتهای فوتبال جام کوپا آمریکا در شیلی، صبح امروز به وقت تهران تیم‌های ملی برزیل و کلمبیا از گروه C به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با برتری یک بر صفر تیم کلمبیا خاتمه یافت.

این برد به نوعی انتقام شکست این تیم برابر برزیل در جام جهانی ۲۰۱۴ نیز بود و باعث شد کلمبیا از حذف زودهنگام خود در این تورنمنت جلوگیری کند. کلمبیا در بازی نخست خود مقابل ونزوئلا شکست خورده بود.

در نیمه اول این بازی شاگردان پکرمن کاملا با انگیزه ظاهر شدند و به دنبال بازی رو به جلوی خود در دقیقه ۳۶ بود که روی ضربه موریو به گل رسیدند. بلافاصله پس از این گل کلمبیا می‌توانست به گل دوم هم دست پیدا کند اما فالکائو قدر موقعیت به دست آمده را ندانست. در دقایق پایانی این نیمه نیمار با دست دروازه کلمبیا را گشود که یک کارت زرد حاصل این کار وی بود.

در نیمه دوم کلمبیا همچنان بازی تهاجمی را در دستور کار داشت اما برزیل که نمی‌خواست بازنده این بازی باشد یک فرصت عالی را توسط فرمینو از دست داد. پس از آن بازی تا دقایقی آرام شد ولی در دقایق پایانی برزیل فشار زیادی را روی دروازه حریف وارد کرد تا کار را به تساوی بکشاند اما در این راه موفق نبود تا برزیل برابر کلمبیا شکست را متحمل شود.(مهر)

دسته بندی:اخبار