نکوداشت روز خبرنگار در اهواز برگزار می‌شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

نکوداشت روز خبرنگار در اهواز برگزار می‌شود

آیین نکوداشت روز خبرنگار شنبه ۱۷ مرداد ۹۴ از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در تالار اجتماعات سازمان آب و برق خوزستان (گیت بوستان) برگزار می‌شود.

محمد جوروند، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهواز، با بیان این مطلب گفت: مراسم روز خبرنگار در سال جاری به صورت جشنواره‌ای برگزار می‌شود.

وی افزود: بیش از ۳۰۰ اثر از روزنامه‌نگاران، خبرنگاران و فعالان مطبوعاتی در بخش‌های مختلف از جمله خبر، گزارش، مقاله، سرمقاله، عکس و… به دبیرخانه جشنواره رسیده است که توسط هیات داوران مورد بررسی قرار می‌گیرند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهواز ادامه داد: آثار در ۲ بخش آزاد و بخش ویژه شامل پیادگان حرم، شهدای حرم، محیط زیست و ریزگردها مورد بررسی و داوری قرار می‌گیرند و به نفرات برگزیده هدایای نفیسی اهدا خواهد شد.

جوروند به تقدیر از خانواده علی هویسی در این مراسم اشاره کرد و گفت: در مراسم روز خبرنگار از خانواده مرحوم علی هویسی، عکاس خوزستانی، که چندی پیش دارفانی را وداع گفت نیز تجلیل می‌شود.

گفتنی است جشن روز خبرنگار با حضور مسؤولان استان خوزستان برگزار خواهد شد.