نیکوکار قلابی حساب 200 نفر را خالی کرد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: با تلاش ماموران پلیس فتا استان فارس شخصی که اقدام به ۲۰۰ فقره کلاهبرداری از شهروندان کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ سید موسی حسینی گفت: مأموران مطلع شدند فردی با سوء استفاده از شهروندان، مبالغ زیادی به صورت غیرمجاز از حساب بانکی آنها برداشت کرده است.

این مقام انتظامی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی متهم در شهر شیراز دستگیر و تاکنون در تحقیقات به ۲۰۰ فقره کلاهبرداری از شهروندان اعتراف کرده است.

سرهنگ حسینی خاطرنشان کرد: روش کلاهبرداری متهم به این صورت بوده است که با پرسه زدن در کنار دستگاه های خودپرداز بانک ها و با نیت کمک به افراد بی سواد و مسن، پس از جلب رضایت مراجعان و اخذ عابرکارت به همراه رمزعبور در یک فرصت مناسب اقدام به فعال کردن رمز دوم حساب کرده و با یادداشت اطلاعات به دست آمده پس از ترک محل اقدام به خالی کردن کل حساب قربانیان خود می کرده است.

رئیس پلیس فتا استان فارس با اشاره به اینکه متهم در ۵ استان کشور اقدام به کلاهبرداری می کرده است به شهروندان توصیه کرد: فریب ظاهر این گونه افراد سودجو را نخورده و همواره از اطلاعات حساب بانکی خود محافظت و مراقبت کنند.