استخدام چهار کارمند خانم

هزینه سفر دانشگاهیان به عتبات اعلام شد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

معاون ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: هزینه سفر دانشگاهیان به عتبات برای سفر هوایی ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و برای سفر زمینی یک میلیون و ۹۰۰ هزارتومان تعیین شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد زارع صبح امروز در نشست خبری که در ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان برگزار شد در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درباره هزینه سفر عتبات دانشگاهی در بیست و یکمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات گفت: در مورد هزینه سفر تابع سازمان حج و زیارت هستیم.

وی ادامه داد: نرخ گذاری عتبات وابسته به نرخ ارز است که از طرف بانک مرکزی به سازمان حج و زیارت اعلام می‌شود، امسال نرخ ارز ۱۱ هزارتومان تعیین شده، که هزینه سفر هوایی حدود ۳ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان و هزینه سفر زمینی یک میلیون و ۹۰۰ هزارتومان است.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: این رقم بسته به نرخ ارز ممکن است تا حدودی کاهش یا افزایش داشته باشد البته در ایام عرفه معمولاً ۱۰ تا ۱۵ درصد هزینه سفر عتبات دانشگاهیان برای افرادی که دراین بازه اعزام می‌شوند، افزایش خواهد داشت.

وی درباره پرداخت دو مرحله‌ای هزینه سفر عتبات دانشگاهیان نیز گفت: در خصوص این موضوع درحال رایزنی با سازمان حج و زیارت هستیم اما عملیاتی شدن این موضوع نیازمند تغییر نرم افزارهای برنامه ثبت نام است که زمان بر خواهد بود.

به گزارش مهر، ثبت نام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان از ۱۸ خرداد ۹۸ آغاز شده و تا ۲۷ خردادماه ادامه خواهد داشت و ۳۰ خرداد قرعه کشی انجام و نفرات نهایی اعلام می‌شوند. در این دوره حدود ۱۳ هزار نفر از دانشگاهیان اعزام خواهند شد.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار