همچنان به مقابله با ایران در سطوح مختلف ادامه می‌دهیم

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس جمهور آمریکا:
همچنان به مقابله با ایران در سطوح مختلف ادامه می‌دهیم

رئیس جمهور آمریکا شب گذشته در ادامه تلاش برای جلب آرای موافق کنگره، شخصا به دفاع از توافق هسته ای با ایران پرداخت.

باراک اوباما این روزها تلاشی شبانه روزی را برای مقبولیت بخشیدن به توافق هسته ای با ایران به عنوان بزرگترین دستاورد دوره ۸ ساله ریاست جمهوریش در پیش گرفته است.

در همین رابطه، وی دیروز چهارشنبه جلسه ای را با اعضای دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا ترتیب داد که به دلیل تصمیم ناگهانی رهبران جمهوری خواه به ایجاد تغییراتی در جدول زمان بندی برنامه های مجلس، بیش از نیم ساعت به طول نیانجامید.

با این حال همین زمان کوتاه به اوباما فرصت داد تا پیش از آغاز دور جدیدی از کارشکنی های کنگره، درباره مزیت های توافق هسته ای ایران سخن بگوید.

در عین حال، اوباما مدعی شد: دولت ایران منفور باقی می ماند و ما همچنان ملزم به مبارزه با آن در بسیاری از سطوح مختلف هستیم. اما، بهتر است این کار را بدون بمب هسته ای انجام دهیم.

به گزارش مهر، رئیس جمهور آمریکا افزود: توافقی که در پیش روی کنگره قرار دارد بهترین توافق ممکن است.

وی از نمایندگان خواسته است تا بر مبنای اعتقاد قلبی خود تصمیم گیری کنند و نه بر حسب گرایشات حزبی.

به گفته یکی از حضار، کلام اوباما این مضمون را در خود داشت که وی برای نادیده گرفتن رای کنگره آمادگی دارد و هیچ ابایی نیز از رای منفی آنها ندارد چرا که از قرار وی عزم خود را جزم کرده تا به عنوان رئیس جمهور در مسیری متفاوت از کنگره آمریکا گام بردارد.

دسته بندی:اخبار