هوای کشور تا آخر هفته گرم می شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی دمای هوای کشور از فردا تا پایان هفته به تدریج گرم می‌شود.

بر اساس تحلیل آخرین داد ه های هواشناسی گزارش ها بیانگر عبور جبهه سرد از نیمه شمالی کشور است که به تدریج تا اواخر امروز از مرزهای شرقی و شمال شرق کشور خارج خواهد شد.

امروز و فردا وزش باد شدید در سطح زمین و طوفان گرد و خاک در منطقه زابل و جنوب سیستان و بلوچستان، دریای عمان رخ خواهد داد که در روز دوشنبه از شدت آن کاسته می شود

آسمان کشور صاف تا کمی ابری است و جو نسبتاً آرام طی سه روز آینده حاکم خواهد بود.

امروز بعد از ظهر رشد ناپایداری های همرفتی در ارتفاعات زاگرس جنوبی و برخی مناطق مرکزی در شرق کشور، رشد ابر و احتمال رگبار و رعد و برق محلی پیش بینی می شود. همچنین دمای هوا به تدریج از فردا تا اواخر هفته روند افزایشی را پیش می گیرد.

آسمان امروز تهران کمی ابری است که در شهرهای شرقی افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد در این استان رخ می دهد.

امروز شهرکرد با دمای ۴ درجه سانتی گراد و اهواز با دمای ۴۲ درجه سانتی گراد سردترین و گرم ترین مراکز استان های کشور هستند.