ورود موج جدید بارش به خوزستان / احتمال وقوع گردوغبار

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی از روز دوشنبه ۲۹ تا سه‌شنبه ۳۰ آذر ماه وارد خوزستان می‌شود و همچنین احتمال بارش در ارتفاعات به صورت برف نیز وجود دارد.

کوروش بهادری درباره وضعیت آب و هوا خوزستان اظهار داشت: انتظار داریم سامانه بارشی از روز دوشنبه ۲۹ تا سه‌شنبه ۳۰ آذر ماه وارد خوزستان شود.

وی با بیان اینکه بیشترین فعالیت سامانه بارشی در نواحی شمال و شرق است، گفت: احتمال بارش در ارتفاعات به صورت برف نیز وجود دارد.

مدیرکل هواشناسی خوزستان عنوان‌کرد: روز سه‌شنبه ۳۰ آذر در مناطق جنوبی و نوار مرکزی خوزستان احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش دید نسبی به اندازه ۳ الی ۴ کیلومتر دور از انتظار نیست؛ گرد و غبار به دلیل پایدار نبودن از فعالیت‌های اجتماعی جلوگیری نخواهد کرد.

بهادری افزود: در شبانه روز گذشته شهرستان‌های دزفول و ایذه با صفر درجه سانتی‌گراد و اهواز و هویزه با ۱۸ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین نواحی استان گزارش شدند.

وی با بیان اینکه نوسان دمایی در اهواز بین ۶ و ۱۸ درجه است، بیان‌کرد: روند دمایی حدود یک الی ۲ درجه افزایش پیدا می‌کند.