پاسخگویی به سوالات شرعی خوزستانی‌ها با تلفن ۱۸۰۳

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

حجت‌الاسلام سید جعفر موسوی، مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت ولی‌عصر(عج) اهواز، با اشاره به راه‌اندازی دفتر پاسخ‌گویی به مسائل شرعی حضرت ولی‌عصر(عج) در استان خوزستان، اظهار كرد: این دفتر بنا به دستور آیت‌الله موسوی جزایری، نماینده ولی‌فقیه در خوزستان راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه در این دفتر دو کارشناس خبره، مشغول به فعالیت هستند، گفت: مکان دفتر در بلوار اصلی گلستان است که برای پاسخ‌گویی هرچه دقیق‌تر به سؤالات مردم، از دو نفر از اساتید مدرسه ولیعصر(عج)استفاده کرده‌ایم.

حجت‌الاسلام موسوی، با اشاره به اهداف راه‌اندازی این دفتر، بیان كرد: برطرف كردن شبهات دینی و اعتقادی و پاسخگویی به سؤالات شرعی مردم، مهم‌ترین هدف مدیریت مدرسه علمیه ولی‌عصر(عج) اهواز است.

مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت ولی‌عصر(عج) اهواز، در ادامه بابیان اینکه روزانه تماس‌های بسیاری با این دفتر برقرار می‌شود، گفت: هم استانی‌ها در هر نقطه از استان خوزستان که باشند، می‌توانند با شماره‌گیری «۱۸۰۳» سؤالات دینی و شرعی خود را مطرح و پاسخ آن را همان موقع دریافت كنند.

اخبار مرتبط