پدر و پسر یک قرن اختلاف سن دارند!

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

پدر و پسر یک قرن اختلاف سن دارند!

سرپرست اداره ثبت احوال سردشت گفت: پیرمرد ۱۰۱ ساله اهل این شهرستان برای نوزاد تازه متولد شده خود درخواست شناسنامه کرد و شناسنامه این نوزاد با بیش از یک قرن فاصله سنی بین پدر و پسر صادر شد.

رحیم خوش پرواز گفت: این پدر کهنسال از اهالی روستای احمدبریو بخش وزینه این شهرستان است که هفته گذشته در ۱۰۱ سالگی صاحب فرزند شد.

وی افزود: وی که خضر خضرنیا نام دارد و متولد سال ۱۲۹۳ سردشت است، نام علی را برای هفتمین فرزند خود انتخاب کرده است.

سرپرست اداره ثبت احوال سردشت گفت: این پدر سردشتی که در دهه ۷۰ عمر خود برای اولین بار ازدواج کرده است، می گوید که شناسنامه وی دقیق نیست و چند سالی از سن واقعی اش بیشتر است.

وی افزود: اتفاق جالب دیگری که در شناسنامه این پدر و پسر وجود دارد این است که هر دو متولد تیرماه هستند.

خوش پرواز یادآوری کرد: شناسنامه این پدر کهنسال نیز در ۲۴ مهر ماه سال ۱۳۳۴ صادر شده و در آن زمان با توجه به شرایط ظاهری و یادآوری رویدادهای گذشته به صورت تقریبی سن وی تعیین شده است.خوش پرواز گفت: این نوزاد نیز که هفتیمن فرزند خانواده است از مادری ۴۰ ساله که اولین همسر این مرد است، هفته پپش به طریق سزارین در بیمارستان امام خمینی(ره) سردشت متولد شد.

دسته بندی:اخبار

اخبار مرتبط