پذیرش دانشجویان دکتری رشته پلاسمای پزشکی در سال تحصیلی آینده

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

محمدعلی سبحان الهی رییس دانشگاه خوارزمی گفت: باتوجه به اهميت انطباق نظام اداری و تشكيلاتي این دانشگاه با قانون اهداف و وظایف تشكيلات وزارت علوم تحقيقات و فناوري اقدام به راه اندازی این مجموعه براساس برنامه و نیاز دانشگاه شدیم.

وی ادامه داد: قرار شد با تصویب وزارت علوم گروه آموزشی پلاسمای پزشکی برای نخستین بار در دانشگاه خوارزمی آغاز و شروع به کار شود.

رییس دانشگاه خوارزمی افزود: به همین منظور تبيين چگونگي تشكيل، توسعه، ارزيابي و تسريع در رشد و توسعه علمي و تسهيل فرآيندهاي آموزشي دانشجویان و دانشگاه این برنامه تسهیل می شود.

سبحان اللهی بیان کرد: با راه اندازی این گروه در دانشگاه خوارزمی این دانشگاه در سال تحصیلی ۹۷_۹۶دانشجوی دکتری در رشته پلاسمای پزشکی پذیرش دارد.

وی یادآورشد: ارائه و تشکیل این الگوي مناسب در دانشگاه و چگونگي ارتقای سطح سازماني واحدهاي آموزشي، افزايش كيفيت، امكان ارتقا در دانشگاه و دانشجویان این دانشگاه می شود.

اخبار مرتبط