پذیرش دانشجوی بومی در دانشکده علوم پزشکی آبادان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی آبادان از پذیرش دانشجوی بومی در چهار رشته علوم پزشکی در این مجموعه خبر داد.

محمد محبوبی امروز اظهار کرد: مجتمع آموزش عالی سلامت وابسته به دانشکده علوم پزشکی آبادان به منظور تربیت و تامین نیروی مورد نیاز به ویژه در مناطق محروم اقدام به پذیرش دانشجوی بومی کرده است.

وی با اشاره به این موضوع که دانشجویان بومی از شهرهای آبادان، خرمشهر، شادگان، اروندکنار، چوئبده و مینوشهر گزینش می‌شوند، افزود: در این پذیرش، متقاضیان باید دارای دیپلم متوسطه سه ساله نظام جدید و دوره پیش‌دانشگاهی باشند.

معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی آبادان در همین خصوص تصریح کرد: ۱۵ نفر زن و مرد در رشته کاردانی اتاق عمل، همین تعداد زن و مرد در رشته کاردانی سلامت دهان، ۱۵ نفر مرد در رشته کاردانی مبارزه با بیماری‌ها و بالاخره ۱۵ نفر زن نیز در رشته کاردانی بهداشت خانواده پذیرش می‌شوند.

محبوبی در ادامه با ارائه توضیحات بیشتر بیان کرد: متقاضیان تحصیل در رشته‌های یادشده از امروز تا روز پنجشنبه، هفتم آبان ماه امسال زمان دارند تا با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی اینترنت www.sanjesh.org برای گزینش در رشته‌های تحصیلی مذکور اقدام کنند.