پذیرش دانشجو درمقطع دکتری بدون آزمون در دانشگاه امیرالمؤمنین اهواز

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) اهواز بدون آزمون در مقطع تحصیلی دكتری دانشجو می‌پذیرد.

رضا شیشه‌بر، مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) اهواز اظهار کرد: بر اساس روال هر ساله این دانشگاه از میان استعدادهای درخشان بدون آزمون ورودی دانشجو در مقطع تحصیلی دکتری جذب می‌کند.

وی با بیان اینکه این پذیرش دانشجو در رشته‌های کلام شیعه و فقه و مبانی حقوق اسلامی انجام می‌شود، افزود: افراد واجد شرایط تا ۱۰ مردادماه به منظور ارسال مدارک خود به دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) اهواز مهلت دارند.

شیشه‌بر با بیان اینکه داشتن میانگین معدل ۱۷ در دوره کارشناسی ارشد از جمله شرایط متقاضیان است، افزود: افراد متقاضی با شرکت در مصاحبه تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفته و اسامی برگزیدگان به سازمان سنجش کشور ارسال خواهد شد تا پذیرفته‌شدگان نهایی اعلام شوند.

مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) اهواز بیان كرد: متقاضیان از دو نظر پژوهشی و آموزشی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و در نهایت پس از بررسی‌های علمی دو نفر در دو رشته مذكور پذیرفته خواهند شد.